Дитині потрібні посилена реабілітація і операція.

Павло народився передчасно, і це вплинуло на стан дитини, хлопчику діагностували ДЦП.

“З того часу почалася наша боротьба за повноцінне життя, повсякденна праця, постійні реабілітації, масажі, медикаментозне лікування, заняття з логопедами та багато іншого. У психоемоційному розвитку він повноцінна дитина, а от фізичний розвиток бажав би кращого”, – розповідає мама хлопчика.

Батьки не зупиняться і намагаються дати дитині потрібну реабілітацію, щоб Павло зробив свої перші самостійні кроки. Але як показало останнє дослідження, у Павла діагностовано вивих лівого стегна, і тепер потрібне дороговартісне оперативне втручання. Родина отримала консультацію польского фахівця, який готовий взятись за випадок дитини. 

“Очікують нас 25.03.22 р. на операцію, клініка надала рахунок (6 тисяч євро), ми не в змозі в такий короткий термін самостійно зібрати такі кошти. Ми мусимо подолати ці випробування, щоб позбавити Павлика болю та зберегти можливість здійснити мрію – самостійно ходити. Мені як мамі важливо допомогти сину, але і не забувати про те, що це важка операція, потім важкий період реабілітації. Польські спеціалісти надали консультацію, тут враховують післяопераційне відновлення, оперативне втручання виконується в більш консервативний спосіб, після якого простіше відновитися”, – каже мама хлопчика і просить про підтримку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7574 2553 8602

Олійник Альона Василівна