Дитині потрібна допомога закордонних лікарів.

Батьки 6-річної Софійки Алгаш благають небайдужих людей допомогти зібрати їм кошти на потрібну трансплантацію кісткового мозку, щоб позбавити дитину від вродженої мутації генів, які ставлять під загрозу її життя.

“Донечка народилася з синім відтінком шкіри. Лікарі звинуватили, що винна я, бо погано тужилася. Але згодом виявили, що в Софійки низький рівень тромбоцитів. Поставили діагноз амегакариоцитарна тромбоцитопенія. Після відповідного лікування все нормалізувалося, але за два місяці ми тричі потрапляли в обласну дитячу лікарню. Тромбоцити піднімали, а вони згодом падали. Лікарі наголосили: “Потрібно піднімати імунітет, або у п’ять років вирізати селезінку”, – пригадує мама дівчинки.

Лікування в столичній клініці дало позитивний результат, і хвороба не нагадувала про себе 4 роки, але потім стан Соні різко погіршився, дитина опинилась в реанімації, і лікарі не могли зрозуміти, що ж мучить крихітку.

“Всі ці роки ми не знали точного діагнозу. Тоді ми відправили до США аналіз Софійки і там встановили, що в неї мутація генів крові – потрібна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора», – розповідає мама дитини.

Родина вирушила до ізраїльської клініки, яка готова була прийняти дитину на лікування, але вартість послуг місцевих лікарів для звичайної родини з Вінниччини захмарна – 220 тисяч доларів. “Для нашої сім’ї це непідйомна сума. Ми просимо небайдужих людей допомогти врятувати нашу донечку”, – додає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 3863 4704

4149 4991 3617 5773

$ 4731 2196 0042 3069

Алгаш Оксана Вікторівна.