В мережі поширюється відео, на якому зафіксовано масштабну пожежу після чергового обстрілу тимчасово окупованого Луганська. Цілком можливо, що там перебували лідери так званих «ЛДНР» Пушилін та Пасічник. За повідомленнями у соціальних мережах, вибухи сталися двічі – спочатку ввечері, а потім ближче до ночі. Обстріли влучили в інфраструктурні об’єкти колишнього військового авіаційного училища штурманів та авіаційного ремонтного заводу, зокрема, на територію аеродрому поруч з Музеєм авіації.

Поки що точно неясно, які саме об’єкти було уражено, але на відео, яке активно поширюється в інтернеті, видно велику площу, охоплену численними осередками пожежі. Місцеві джерела та очевидці підтверджують потужні вибухи в східній частині міста.

Тимчасово окупований Луганськ зазнав повторного обстрілу після удару, завданого 27 травня ввечері. Про вибухи в східній частині міста повідомили й самі пропагандисти ТАСС.

Колаборант Родіон Мірошник «не виключив», що повторного удару було завдано по території, де нібито працювали рятувальники після попереднього обстрілу, пишуть російські пропагандистські джерела.

Нагадаємо, 27 травня ввечері в Луганську місцеві жителі також почули кілька вибухів. За даними, що поширювалися в інтернеті, було кілька «прильотів».

Місцеві ЗМІ повідомляли про пожежу в районі Вищого авіаційного училища штурманів. Місцеві мешканці стверджують, що удару було завдано по території Луганського авіаційного ремонтного заводу, де базувалися російські окупанти.

Місцеві мешканці зазначають, що вибухи були дуже потужними і викликали значне занепокоєння. 

Тим часом російські пропагандисти намагаються знизити значення подій, розповідаючи, що обстріл нібито був спрямований на території, де вже працювали рятувальники після попередніх ударів.