НАТО не воюватиме проти РФ й не буде створювати військові бази на території України. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов. 

Жданов заявив, що наразі поки ми маємо війну, це взагалі неможливо. Коли ЗСУ вийдуть на кордони 1991 року, буде підписано всі необхідні документи про закінчення війни і не тільки, саме тоді з метою безпеки України у нас можуть бути розміщені бази НАТО.

«Це взагалі нереальний сценарій. Поки йде війна, поки документально не оформлено її закінчення, про жодне введення військ НАТО на територію України навіть можете не мріяти. Питання закрите остаточно і безповоротно», — впевнено заявив Олег Жданов. 

При цьому військовий експерт назвав умову, за якої НАТО зможе запровадити військовий контингент в Україну.

«Війська НАТО можуть увійти на територію України тільки після документального (юридичного) оформлення закінчення війни. Тоді у нас одразу починається перехідний період на вступ до НАТО і нам треба буде терміново ухвалювати закон про розміщення іноземних військових баз на території України, щоб НАТОвські війська могли увійти до нашої країни на постійній основі».

Нагадаємо, раніше експерт розповідав, що введення військ НАТО в Україну стане для Путіна «закликом до дії». Це може призвести і до світової війни.

Чому така позиція? Тому що Путін спить і бачить, щоб війська НАТО увійшли в Україну під час активних бойових дій. Одразу ж перша ракета прилетить в солдата НАТО. І це буде бойове зіткнення, Альянс буде вимушеним вступити у війну, – пояснив Олег Жданов.

Таким чином російсько-українська війна набуде статусу світової. Через це переговорний процес буде йти на рівні сполучених Штатів Америки та Росії. Цього допустити не можна.