Західні ЗМІ вперше розкрили подробиці стосунків між Зеленським і військовим керівництвом, які, можливо, стали причиною неготовності України до прориву на Харківщині.

Як з’ясувалося, на Банковій можуть відбуватися палкі дискусії, адже Зеленський розуміє, що не все командування хоче звітувати йому про свої невдачі.

Цю інформацію в ефірі одного з телеканалів обговорив журналіст Євгеній Кисельов.

«Я хвилююся, що ця інформація може значною мірою відповідати дійсності. Давайте спробуємо поглянути на це більш об’єктивно, піднявшись над ситуацією.Президент має безліч обов’язків, важливих справ, зустрічей та переговорів. Зеленський любить сам звертатися до своїх громадян, минаючи ЗМІ. Йому треба записувати ці звернення, як, наприклад, те, яке він опублікував після трагічних подій у Харкові. Хтось може сказати, що це зроблено не зі смаком, але він звертався до західних лідерів та громадськості, адже саме від них залежить, чи надаватимуть вони необхідну допомогу Україні.», — зазначив Кисельов.

За його думкою, президент Зеленський судить про багато речей за тими доповідями, які лягають йому на стіл. І тут настає момент істини, бо коли є начальник і підлеглий, дуже часто підлеглий намагається вгадати настрій начальства і думає, як доповісти про неприємні події. Він вважає, що особистісний фактор може втручатися, обходити гострі кути, замовчувати неприємну інформацію або, навпаки, підкреслювати досягнення, навіть якщо це були невдачі. Він цілком вірить в це.

Резюмуючи він сказав, що Володимир Зеленський дуже злиться коли йому генерали кажуть неправду і він може кричати на них і перебивати.

«Я знав Володимира Зеленського особисто і бачив його стиль спілкування. Я легко можу повірити, що, наприклад, коли йому якісь генерали доповідають, він роздратований, перебиває їх, підвищує голос і підозрює, що вони не все йому розповідають або, можливо, прикрашають реальну ситуацію.», — резюмував журналіст.