ЗСУ досягли успіхів у районі Липців на Харківщині, але ворог продовжує свої атаки.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Українські сили здійснили просування на північ від Харкова в напрямку Липців. Геолокаційні кадри показують, що українські війська нещодавно відвоювали частину території в полях на північ від Липців. Водночас російський блогер стверджував, що російські військові просунулися на північ від Липців на глибину до 500 метрів, але ISW не знайшла підтвердження цієї заяви.

Росіяни продовжували атаки поблизу Липців і Тернової, а також на міжнародному кордоні між Липцями і Вовчанськом. Російські війська здійснювали атаки на північний схід від Харкова в районі Вовчанська, однак підтверджених змін на лінії фронту не було. Українські сили зберігають присутність на Вовчанському агрегатному заводі в центрі Вовчанська на північному березі річки Вовча.

Зазначимо, що росіяни нещодавно здійснили підтверджене просування вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Геолокаційні кадри, опубліковані 26 травня, свідчать про те, що російські сили просунулися на схід від М’ясожарівки. Додаткові геолокаційні кадри вказують на те, що російські війська нещодавно просунулися на захід від Нововодяного.

Російські війська нібито просунулися в напрямку Стельмахівки, що на північний захід від Сватового, на 300 метрів в межах Берестового та в межах Білогорівки. Проте ISW не змогла підтвердити ці російські заяви.