Учора, 15 серпня, Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив, що доля держави залежить від об’єднання всіх патріотичних сил. Також він заявив, що підтримує об’єднавчі процеси і вважає логічним гуртуватися навколо партії Петра Порошенка – як найбільшої української опозиційної сили.

“Я підтримую всі об’єднавчі процеси. У зв’язку з тим, що “Європейська солідарність”, я так розумію, тут найрейтинговіша сила, то логічно, щоби люди долучалися з різних середовищ державницьких – і громадських, і політичних, до цієї сили. Зараз не можна ділитися”, – переконаний Ярош.

Проте зовсім протилежну думку і критику на адресу Яроша висловив екс-нардеп і теж учасник бойових дій на Донбасі – Семен Семенченко.

Своїми думками він поділився у Фейсбуці:

“Знову закликають «всіх хто любить Україну» об’єднуватися навколо партії ПЕС. Що мол «не можна розділятися». Як це «не можна»? Треба! Ми «не розділялися» в Іловайську, коли добровольців розстрілювали в «зеленому коридорі» погодивши заздалегідь час і маршрут виходу з Генштабом РФ. Ми «не розділялися» в Дебальцеве, коли Генштаб дав команду на виведення військ з Логвинове і «забув» дати команду ввести їх назад. Коли орки розстрілювали хлопців прямо на трасі Бахмут – Дебальцеве…. Ми «не розділялися» коли добровольців пхали по тюрмах, а самі нинішні «опозиціонери» з ЄС/ БПП торгували з ворогом.

У нас хороша пам’ять бо надто багато полягло наших побратимів… Саме через пряму зраду тих до яких зараз закликають «приєднуватися». Ми «не розділялися» в революційному таборі на Груші в 2017-2018. Коли ветеранам ламали кістки, труїли газом і ставили на коліна. Коли топтали червоно чорний прапор і відправляли хлопців в в’язниці Маріупольського СІЗО. Ми «не розділялися» коли вони брехали, заливали гівном добровольчий рух і давали торгові преференції Медведчуку. Коли м*сковські в*ші п’ять років безперешкодно скуповували українські засоби масової інформації і розгортали мережу своєї пропаганди.

Об’єднуватися проти м*сковських в*шей з українс*кими гн*дами – це прирікати себе на нові поразки. Злитий Майдан 2004, злитий Майдан 2014. злитий порив мільйонів українців в 2014-2015. Знов, по другому колу? Ні. М*сковські воші повинні бовтатися на одних стовпах разом з українськими гн*дами. І саме в цьому вони не повинні розділятися! У цьому питанні я повністю згоден как Симоном Петлюрою так і з батьком Махном…”.