Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат з гумором відповів на закиди народної депутатки України Мар’яни Безуглої, яка вирішила звинуватити одразу декількох представників армії. Депутатка обурила військових своїми заявами у мережі.

Юрій Ігнат показово видалив Мар’яну Безуглу з друзів на Фейсбуці через її черговий провокативний закид в його сторону та головкома Валерія Залужного. Депутатка заявила, що не мовчатиме про проблеми у війську, та додала, що Залужний – жива людина, з якої роблять ідола, щоб потім просто використати.

«Бачу, як це розвивається з кожним днем. Не буду мовчати і про це. І так, Головком міг би не мовчати теж щодо цього, але, на жаль, бачу, що він дає можливість цьому відбуватися, витрачаючи години на нетворкінг, зустрічі з цивільними й автографи. Для чого? За ці години можна спланувати перевірку медзабезпечення чи перевірити якість курсу підготовки. Або ж дописати дисертацію? Або ж зʼїздити в ТЦК СП і на власні очі побачити і перевірити! Чи просто далі будемо всіх мобілізувати без того, щоб людина знала, куди, як і де?», – заявила нардепка.

Подібне висловлювання обурило і звичайних українців, і військових. Юрій Ігнат гостро прокоментував цю ситуацію.

«Після відвертої дискредитації Головнокомандувач ЗС України  Валерія Залужного цією підкомітетною, видаляю це недразумєніє публічно!», — заявив речник Повітряних сил.

Проте це не зупинило депутатку. Вона звинуватила військового у вислужуванні перед керівництвом та підняла проблему бюрократичної тяганини у Повітряних силах, яка заважає фронту.

«Речник Повітряних сил або як вскривається кабінетна культура всередині ЗСУ. Легше пафосно вислужитись перед ГК, ніж бути готовим відповісти на питання, чому наприклад, усі дрони досі списуються через Повітряні сили», — заявила Мар’яна Безугла на своїй сторінці у Фейсбук.

Юрій Ігнат відповів на новий закид депутатки так само гостро і з гумором.

«Пане Головнокомандувач ЗС України, я заслужив на нагороду? За те, що видалив її з друзів на Фейсбук. Хтось колись це припинить?! Чи як?», — поставив питання військовий.
Й справді, ніхто не закриває очей на те, що в армії є проблема з бюрократією. Однак пані Безугла, схоже, відкрито спекулює цією темою і «розхитує човен», що очевидно грає на руку ворогу. Керівництву однозначно потрібно вирішувати проблеми в армії, однак депутати явно  мають звертати увагу на це не через публічні вкиди, а через спільну роботу.