Президент США Дональд Трамп опублікував передвиборний ролик, в якому є президенти України Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Ролик з’явився в суботу, 28 вересня, на його сторінці в Facebook.

У рекламі йдеться про скандал, що виник навколо Трампа і іншого кандидата в президенти США – Джо Байдена, а також його сина Хантера. Скандал виник через те, що Трамп в розмові із Зеленським нібито тиснув на президента України, щоб той сприяв розслідуванню корупції сина свого конкурента в Україні.

У відео демократів звинуватили в тому, що вони ініціювали імпічмент Трампу за те, що той сприяв розкриттю корупції їхнього представника, ЗМІ називаються “медійними псами”.

Трамп прокоментував публікацію відеоролика фразою: “Я висушив болото”.

Нагадаємо, представники демократів в Палаті представників США зажадали від адміністрації Трампа інформацію про замороження виділення допомоги Україні, передає агентство Associated Press.

Як повідомляється, в комітеті нижньої палати американського конгресу з бюджету повідомили, що направили відповідний запит виконуючому обов’язки глави апарату Білого дому Міку Малвейні, а також голові Управління з адміністративних питань і бюджету Білого дому Расселу Воту.