У суботу, 2 березня, в центрі Києва на Майдані Незалежності, де проходив марш Національних Дружин, учасники акції повісили величезний банер з вимогою посадити президента Петра Порошенка за ґрати. 

Про це повідомив глава прес-служби Національного корпусу Роман Чернишов в соціальній мережі Facebook.

Він закликав усіх бажаючих приходити фотографуватися з новою визначною пам'яткою, яка з'явилася в центрі Києва.

Націоналісти презентували банер із запалюванням фаєрів і виконанням кричалок. Дві тези за підсумками заходу: націоналісти вимагали відправити Порошенко в тюрму і анонсували "похід в гості" до Гладковського-молодшого.

Окрім того, виступав глава Нацкорпуса Ігор Михайленко , який повідомив, що в минулому році представників "Нацкорпуса" по всій Україні було всього 600 чоловік, а сьогодні – набагато більше. "Я впевнений, що нас стане ще більше. За ці 2 роки ми провели не один захід і ніхто не зможе сказати, що ми робили, щось не так", – заявив він.

 За словами спікера "Нацкорпуса" Романа Чернишова, загальна чисельність нацдружинників перевалила в цьому році за 2 тисячі осіб.

Керівник центрального штабу "Національного Корпусу" Родіон Кудряшов, також взяв слво і зазначив: "Тільки організацією, ієрархією ми зможемо досягти більшого для нашої країни".

Осторонь не залишився і Андрій Білецький.

 "Коли ми створювали цей рух, то головним завданням було те, щоб зробити активну молодіжний рух. За нас говорять не слова, а наші дії – закриття алкопритонов, відкриття соціальних спортзалів. Десятки з нас пройшли війну, воювали, відстоювали і були в Авдіївці. Україна дуже втомилася від хаосу і бездіяльності, від російської агресії. у 2019 у вас є можливість перейти в наступ – національний уряд ", – заявив він.

Варто зазначити, що раніше Білецький заявив, що країни НАТО відмовилися продавати Києву радянську зброю за дешевою ціною, і вина за це лежить на президенті України Петру Порошенку

"Країни Варшавського договору володіють фантастичною кількістю радянського військового барахла. Воно, звичайно, не підходить під стандарти НАТО. Але вони продавали його нам за викидними цінами. Тепер все припинилося, тому що українська армія своєю корупцією дістала Захід. Тепер за цю техніку нам пропонують захмарні ціни ", – повідомив депутат Верховної Ради.

Парламентарій додав, що в НАТО не захотіли миритися з тим, що Україна нібито закуповує контрабандні комплектуючі для ЗСУ в РФ. Також, на думку Білецького, запчастини, які спровокували скандал, банально небезпечні для українських військових, адже "не можна виключати диверсії".