Розвідка Британії вважає, що Росія використовує пілотів-найманців “Вагнера”, оскільки має нестачу належно підготованого особового складу та бойові втрати.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії 24 червня

Розвідка нагадала, що ЗСУ захопили пілота збитого 17 червня російського штурмовика Су-25, який виявився найманеце групи “Вагнера”. Розвідка вважає, що використання відставних співробітників, які зараз працюють за контрактом з групою “Вагнера”, вказує на те, що російські ВПС, ймовірно, щосили намагаються підтримати вторгнення в Україну з достатньою кількістю екіпажів.

“Ймовірно, це пов’язано із поєднанням недостатньої кількості належним чином підготовленого особового складу в Росії та її бойових втрат”, – йдеться в огляді.

Повідомляється, що під час виконання своїх місій російський пілот використовував комерційні пристрої GPS, а не російське військове навігаційне обладнання. Це, ймовірно, вказує на те, що літаки пілотів “Вагнера” є старішими моделями Су-25, і що ВПС Росії не надають Вагнеру сучасне обладнання авіоніки.

Нагадаємо, військова розвідка Великобританії вважає, що темпи наступу Росії в Україні сповільняться протягом найближчих кількох місяців, оскільки російська армія вичерпає свої ресурси. Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, пише Reuters.

“Наша військова розвідка вважає, що в найближчі кілька місяців Росія може прийти до такого моменту, коли вже не буде жодного поступу вперед, тому що вона вичерпала свої ресурси”, – сказав Джонсон.