Президент емоційно розповів про трагедію українського народу.

Президент України Володимир Зеленський порівняв анексію Криму та війну на Донбасі з викраденням дітей. Про це він заявив під час виступу на Майдані Незалежності під час святкування 28-річниці Дня Незалежності.

“Я люблю нашу землю, бо кожен куточок України – це велика сім’я. І для тих, хто не розуміє сьогоднішній біль українців я поясню дуже просто, дуже доступною мовою. Уявіть, що, наприклад, сусід відібрав у вас двох дітей. Першу дитину просто викрав, їй видали нове свідоцтво про народження, а потім кажуть: та ми не забирали вашу дитину, вона сама захотіла жити з нами. Ну і що, що під дулом автомата, це її бажання. І взагалі, хто вам сказав, що це ваша дитина, вона споконвіку була нашою. Ви не хвилюйтесь, їй тут буде краще. У нас прекрасний притулок біля моря під сонечком”, – розповів президент.

Він уточнив, що минуло 5 років.

“І ті, хто був так занепокоєний кажуть: на наче все нормально, дитина за вами вже не плаче. Та і взагалі не сильно вона на вас і схожа. Чому вони так кажуть – тому що це не їхня дитина. А другу вашу дитину закрили в дитячій кімнаті і поставили озброєну охорону і кажуть: яка охорона, там нікого немає. І ви чуєте, як ось тут поруч, за стіною ваша дитина плаче, але ви не можете туди зайти. Кожного дня у кожного з нас розривається серце”, – додав Зеленський.