Зараз обрушусь на Петра. Попереджаю одразу: я-п'ята колона, агент Кремля, путінська консерва і т.д. Так ось.

Про це  в Фейсбук пише відома громадська активістка Ліза Богуцька.

Липецька фабрика. Одкровення Петра на тему: «Я відмовився відразу; фабрика арештована; Сліпий траст; ми закрили виробництво відразу; Путін тисне, використовуючи п'яту колону, тобто мене ..

Отже.
Петро намагається обійти той факт, що як мінімум, до 17 року фабрика працювала і поставляла цукерки на всю Росію, враховуючи російських бушменів і навіть заполярний Лабитнангі, в якому сидить Олег Сенцов. (Слава Господу, що відмовився від голодування).

Так ось. Фабрика працювала на повну котушку. Причому, як НАЙБІЛЬШИЙ в Росії виробник цукерок.

Петро ще розповідає нам про Севморзавод. Типу, «його ж націоналізували, що ви до мене дое… .». До речі кажучи, цей завод працював до 1 січня 15 року. Тобто весь 14й рік його завод в Севас ремонтував російські військові кораблі. Я писала вже, що тепер управляє заводом Ліза Пєскова. Дочка пресссекретаря Володимира Володимировича.

Директор заводу Картошкін, який працював в умовах РФ тоді, коли ми відмовлялися від громадянства і масово виїжджали з окупованого Криму, відчував себе абсолютно спокійно під подвійним заступництвом Порошенко- Аксьонова.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Так ось. Про Рошен.
Пам'ятаєте, якось російські пранкери дзвонили Петру від імені президента Киргизії? Так ось. Коли ця тема спливла, Цеголко, щоб врятувати боса, виклав в мережу частину розмови. Ну, нібито, Порошенко турбувався про Україну. Так ось. З того, що не було опубліковано: в кінці розмови «президент» Киргизії каже, що у нього є покупці на Липецьку фабрику. І Порох просить їх виступити, він хоче зустрітися і обговорити ціну. Це той, який, типу, передав все в Сліпий траст і не керує справами.

Ясна річ, що «все змонтовано з метою посягання на Україну».

І ще про Рошен, який, як стверджує Петро, ​​з 14 року в Росії заарештований, не працює, не виробляє, і взагалі зупинено, як клас.

Мені тут попався цікавий сайт. І … О, диво! Виявляється, що компанія Рошен в різних містах до кінця 16 року шукала співробітників на деякі вакансії.
На непрацюючу фабрику, мабуть.
На заарештовану.
Щоб тримати Петра за яйця … і не давати йому творити реформи …
А ось і сам сайт. Можете подивитися, де в Росії знають продукцію нашого Президента. І уявити собі, де її не знають.