Парламент розгляне постанови про президентські вибори в Білорусі. Перед цим депутати повинні узгодити формулювання, заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

 

“Право законодавчої ініціативи є у будь-якого народного депутата. Є процедура, вони повинні пройти комітет, вони повинні бути підготовлені. Я думаю, що для депутатів ВР це буде досить дискусійним питанням у формулюваннях тих чи інших пропозиції. Це буде обговорюватися на Погоджувальній раді, і виходячи з цього будемо приймати рішення – включати, не включати, розглядати, і в якому режимі і коли це може статися “, – сказав він.

Він нагадав, що зареєстровані проекти постанов про ситуацію в Білорусі, згідно з процедурою, повинні бути розглянуті в комітетах.

Говорячи про своє ставлення до подій в Білорусі, спікер сказав:

“Для нас це близька республіка, близький народ, і нам дуже важливо, і як державі, і як людям, щоб вона зберегла свою незалежність, і вона була європейською державою, яка буде розвиватися разом з нами, а не щоб з’явилася ще одна велика точка напруги, навіть війни, не дай бог, на кордонах нашої держави “.