Російські війська зазнають шалених втрат на війні в Україні. Секретар РНБО Олексій Данілов озвучив втрати росіян і України в Бахмуті.

За словами Данілова, в Бахмуті окупанти втрачають в сім разів більше солдатів, ніж українська сторона. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

Він розповів, що 2 березня на засіданні Ставки обговорювали втрати Росії й безпосередньо того, що стосується Бахмута.

«Так, там складно і важко, але майте на увазі, що наші хлопці й дівчата кожного дня їх там сотнями відправляють туди, куди вони мають відправлятися, з урахуванням того, що вони сюди вдерлися нас вбивати. Зараз ми їх вбиваємо. І ось цей, скажімо так, перерахунок – 1 до 7 на нашу користь», – сказав Данілов.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що на Бахмуті наші військові щодня нищать терористів, вони “пакують” їх сотнями. За його словами, якщо ЗСУ не зможуть оборонятися в Бахмуті, то війська будуть перекинуті на інші напрямки. Наші воїни захищатимуть місто доти, доки вважатимуть за потрібне.

Данілов підкреслив, що українські бійці обов’язково виб’ють військовим шляхом російських загарбників з окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей і Криму. ЗСУ змусять окупантів зрозуміти, що час забиратися з нашої землі, а якщо не зрозуміють, то відправлять росіян у звичному напрямку.