Зеленський планує провести місцеві вибори в грудні Президент України Володимир Зеленський планує провести дострокові місцеві вибори у грудні.

Датою проведення виборів визначають восьме грудня. На даний ммомент в Офісі продовжують обговорювати дострокові місцеві вибори та можливу дату їх проведення.

Поки зупинились на восьмому грудні. Варто зазначити, що місцеві вибори мають бути в останню неділю жовтня 2020 року. Минулого разу вони були проведені 25 жовтня 2015 року. Проте новообрані народні депутати та влада не згодні з визначенням такої дати. В Офісі Президента зазначають, що обговорення по цій темі буде довгим і поки не є завершеним. Про це повідомив “УРА-Інформ”,Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №2119.

Документ “Про заяву Верховної Ради України про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України – Автономна Республіка Крим і місто Севастополь” підтримали 325 парламентаріїв.

Нагадуємо, у “Слузі народу” хочуть провести дострокові вибори в місті Києві.

Вибори припускають провести після прийняття закону про столицю.

Депутат з фракції “Слуга народу” Олександр Ткаченко анонсував дострокові вибори Київської міської ради і мера Києва. Про це він написав у соціальній мережі Facebook.