Сьогодні, 12 грудня, в Києві проходить чергове пленарне засідання Верховної Ради. Нардепи планують розглянути сьогодні продовження на рік закону про “особливий статус Донбасу”, законопроекти по сфері освіти, а також можуть створити слідчу комісію у справі Гандзюк.

У залі зареєструвалося 335 народних депутатів. І одразу ж після початку роботи спікер Ради Дмитро Разумков оголосив 30-хвилинну перерву, і запросив до свого кабінету на робочу нараду лідерів фракцій і голів комітетів. Нарада стосується скандалу з аграрним комітетом, який завтра хочуть провести в закритому режимі, щоб швидко розглянути величезну кількість правок до другого читання до закону про землю. Це обурило опозиційні фракції і вони зажадали оголосити перерву. Про сварку розповідає телеграм-каналу “Політика країни”.

Нагадаємо, на засіданні комітету з аграрної та земельної політики почубилися колишні депутати від “Свободи” та чинний зі “Слуги народу”. Андрій Богданець (“Слуга народу”) опинився  у лікарні з численними забоями та підозрою на струс мозку.

 

Нагадаємо, в середу, 11 грудня, Комітет з питань місцевого самоврядування у Верховній Раді України підтримав законопроект про продовження особливого статусу Донбасу.

За проголосували 22 депутати, проти 1. Ще один член комітету утримався. Всього в голосуванні брали участь 24 людини.