Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками парламентських фракцій і пояснив ситуацію з узгодженням України “формули Штайнмаєра”. Про це повідомив глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Якщо народ України делегує владу, він повинен їй хоч в якийсь період часу довіряти. Зараз ми всі довіряємо президентові в цьому питанні. Ми зробили в закритому форматі зустріч з усіма головами фракцій. Вони почули безпосередньо те, що ми зараз, на жаль, не можемо сказати суспільству. І все нормально. “Зради” немає навіть на один відсоток “, – сказав він журналістам в середу в кулуарах парламенту.

У свою чергу народний депутат від “Слуги народу”, глава комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко підкреслив, що для проведення переговорів в “нормандському форматі” Україна має свої умови, серед яких – продовження процесу звільнення заручників, розведення сил на лінії зіткнення.

“Так, ми повинні отримати контроль над територіями, на яких відбуватимуться вибори до органів місцевої влади. Всі ці червоні лінії чітко окреслені президентом України Володимиром Зеленським та публічно, і, дозволю собі сказати , – сьогодні на зустрічі з керівниками депутатських фракцій у Верховній Раді, і з фракцією “Слуга народу”, – повідомив Яременко.