Майже від самого народження життя Романчика – це суцільна боротьба. У 2015 році допомагали збирати кошти для тоді ще 8-місячного малюка на пересадку печінки. Хлопчик на той час 7 місяців провів у лікарні через біліарну атрезію жовчовивідних шляхів. Тобто жовч не виходила з організму і отруювала його. Як наслідок – цироз печінки, пише ТСН.

«Моєму синочку в 11 місяців зробили пересадку печінки. За два тижні після операції сталося передозування ліків і у сина сталася зупинка серця, дихання, яка тривала 10 хвилин, далі були два тижні коми. Після цього син втратив всі навички. Він сам не дихав, не їв. Лікарі натякали, що йому залишилося пару днів жити», – розповідає мама хлопчика.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Та малюк виявився сильнішим і почав одужувати. Зараз він вже сам дихає, їсть з пляшки. Лікарі помітили прогрес в мозковій діяльності, яка дарує батькам надію на покращення життя дитини. Залишилось лише фінансове питання.

«Останнє обстеження електроенцефалографії показало активність в лобній ділянці кори, якої не було понад два роки. По всім прогнозам лікарів її бути не мало б. Але вона є! І це справжнє диво! Рома сам не сидить, не ходить, не говорить. Два роки дитині не можна було проходити реабілітацію за станом здоров’я, щоб не спричинити судоми. Але тепере лікарі дозволили, і ми пройшли два курси реабілітації. Є зміни! Щоб продовжувати далі, нам потрібні кошти. Допоможемо Ромі і далі дивувати лікарів», – просять рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 2415 6527

Роїк Ольга