У дитини попереду тривале і дороге лікування.

Анютка на перший погляд народилась здоровою дівчинкою і до 7 місяців не хворіла, розповідає мама дитини.

«Але у червні цього року у неї почала підійматись температура. Ми звернулись у обласну дитячу лікарню, де виявили злоякісні пухлини на двох нирках. На лівій нирці пухлина вже сягала 14 см. Нам був поставлений діагноз двобічна нефробластома, 5 стадія. Після всіх обстежень нашій дитині було проведено операцію з постановки порта для введення хіміопрепаратів», – розповідає мама дитини.

Дитині провели 3 блоки хіміотерапії і операцію з видалення лівої нирки. Лікування дитині давалося дуже важко: дитина значно схудла, втратила навички стояти і сидіти, на фоні хіміотерапії розвинулась важка серцева недостатність. Та попри це лікарі налаштовані на позитивний результат від лікування.

«В нас ще є надія на праву нирку. Після операції на лівій нирці ми вже пройшли 1 блок хімії, нас чекає ще 11 блоків і операція на правій нирці. Але за час лікування в нас витрачені всі заощадження ,а попереду нас ще чекає таке довге лікування та реабілітація. Тому ми просимо всіх небайдужих домогти нам врятувати наше янголятко», – благає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 5456 4731  СКОРОЩУК ІННА