У дитини є всі шанси здолати хворобу за умови своєчасного і якісного лікування.

У Данилка Шутенка після розваг на батуті раптово почала боліти спина, але районні лікарі після проведених досліджень не запідозрили нічого поганого, тож виписали хлопчику місцеве лікування.

«Біль лише посилювався, і на четвертий тиждень після падіння він став дивно ходити, як ніби ноги не слухають, ми знову поїхали в обласну лікарню, знову знімки і вони нічого не показали, але нас направили до нефролога, бо був поганий аналіз сечі. Нефролог дав направлення на госпіталізацію, а коли ми приїхали, то у сина вже відмовили ноги», – пригадує мама Данилка.

Тож уже в лікарні почалося ретельне обстеження, яке показало, що в грудях дитини пухлина, яка розповсюдилась на хребет і тисне на спинний мозок.

Подальше лікування могли провести вже в Києві, дитину перевезли до столичної лікарні, видалили два ребра і відправили частинку пухлини на дослідження. Зрештою встановили діагноз – саркома Юїнга.

«У нас почався перший курс хімії. Попереду ще шість, потім операція, потім високодозової хімія і на завершальня – опромінення. Скільки сил і часу знає один Бог», – каже мама хлопчика і просить допомогти вилікувати сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк
5168 7573 1541 5424

Шутенко Олена