Данилку ще немає і року, але над його життям нависла загроза через онкологію, яка уразила око ще зовсім крихітного малюка.

Страшну хворобу виявили, коли йому не було ще й одного місяця. Столичні медики діагностували  ретинобластому (остання стадія). Українські медики могли запропонувати лише дуже радикальне лікування із видаленням яблука ока. Але батьки дізнались про методи лікування в Швейцарії, де дають шанс на порятунок не лише життя, але й очей дітей із такими діагнозами. Тож вони заручились фінансовою підтримкою рідних, друзів і вирушили на лікування туди.

«Наш син має дуже хороші результати лікування, яке ні в якому разі не можна зупиняти. Це дає нам надію перемогти рак. Данило пройшов вже 3 курси хіміотерапії, а також високоефективні види лікування пухлини – лазер і кріо. Але, на жаль, фінансові можливості нашої сім’ї вже вичерпані, а клініка для продовження лікування виставила рахунок на понад 30 тисяч швейцарських франків ( мільйон гривень – ред.) до кінця 2021 року», – розповідає батько малюка.

Родина за лікування від вересня витратила вже вдвічі більшу суму і на подальше лікування грошей зовсім немає, тож їм доводиться просити допомоги у незнайомих людей. Адже це єдиний варіант для порятунку сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5167 9855 0040 5774 РЯСЬКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ