Сьогодні вночі, 30 квітня, балістичні ракети (імовірно, MGM-140 ATACMS) знову атакували військовий аеродром «Джанкою» — місце дислокації гелікоптерного полку 4-го командування ВПС та ППО Південного військового округу.

Про ймовірний приліт по аеродрому повідомляють джерела ASTRA в МНС анексованого регіону України. Внаслідок атаки поранено 5 військовослужбовців та знищено ймовірно і літаки також. Адже саме там розміщено 10 ударних гелікоптерів Мі-28, Ка-52, і також присутні штурмовики Су-25.

Вночі читачі Telegram-Каналу також повідомляли про пожежу на військовому аеродромі в Джанкої. Про численні вибухи мешканці писали й у соціальних мережах.

Журналісти нагадали, що вночі кримчани повідомляли про пожежу на військовому аеродромі в Джанкої. Тоді як так звана окупаційна «влада» не прокоментувала атаку, а представник окупаційного руху Рогов заявив, що ППО, як зазвичай в принципі, повністю відбило ракетну атаку. Зауважимо, аеродром уже атакували ракети 17 квітня, тоді пожежа потрапила на кадри місцевих жителів.

Як відомо, особливість цього військового аеродрому в тому, що там є не лише вертольоти, а й злітно-посадкова смуга для російських «Сушок» і транспортних бортів. Тобто він використовувався як місце для постачання, а потім – для подальшого транспортування різного озброєння на Південний напрямок фронту.

Додамо, «Джанкой» в тимчасово окупованому Криму є базою для 39-го вертолітного авіаполку, саме там розміщено 10 ударних гелікоптерів Мі-28, Ка-52, і також присутні штурмовики Су-25.

Водночас російські військові з невідомою метою також намалювали на летовищі один фальшивий «Мі-28».

Наразі поки невідомо, що саме нашим силам вдалось вразити під час нічної атаки, тому варто зачекати офіційної інформації від українських спецслужб.