Телеграм-канал «Генерал СВР», який раніше поширював інформацію про імовірну смерть Путіна, опублікував нову інформацію про те, що відбувається в кремлівських кулуарах. На думку автора каналу, консультації секретаря Ради Безпеки РФ Миколи Патрушева із представниками найближчого оточення покійного президента Росії Володимира Путіна вийшли на фінішну пряму. Усі домовленості зафіксовані та контури майбутньої влади позначені.

«Росія входить у великий політичний сезон, за підсумками якого система буде змінена до невпізнання», — заявив автор.

Автор каналу яскраво описав нову зустріч двійника президента РФ з молоддю.

Учора людині, схожій на президента Росії Володимира Путіна, довелося спілкуватися з молоддю. Двійник відвідав навчально-експериментальний центр з робототехніки «Прорив-Сіріус» та зустрівся з молодими вченими. Особливої небезпеки у молодих вчених нинішнє російське керівництво не бачить, тому дублеру дали можливість входити в особистий контакт, чим він не скористався. Цього разу цілуватись з молодими панночками не вийшло, але обійняти кілька дівчат двійник все ж таки зумів. Молоді вчені, з якими була організована зустріч здебільшого реального Путіна живцем не бачили, тому дублер із блукаючими вилицями та обвислим підборіддям цілком зійшов за президента. Те, що двійник на зустрічі ніс ахінею і роздавав абсурдні поради, ділячись при цьому досвідом материнства, теж сподобалося представникам молодого покоління, яким ексцентричні жарти дідуся-диктатора видалися доречними. Сам дублер після заходу не дуже втішно відгукнувся про молодих вчених з якими зустрічався, назвавши їх довбнями. Чим саме не догодили молоді люди, самозванцю невідомо, але подібних заходів у графіці дублера попереду не мало і доведеться терпіти», — розповів «Генерал СВР»

На думку військового експерта, керівника Центру військово-правових досліджень Олександра Мусієнка, навіть якщо Путін ще живий, в Російській Федерації все ще існує протестний потенціал.

«Лідери народжуються стихійно. Вони визрівають, коли відбуваються події. Я не виключаю, що лідером може стати навіть хтось із Шторм-Z, навіть не дивлячись на те, що їх понабирали із тюрем. Це цілком можливо. Може, це буде хтось із мобілізованих, який заручиться підтримкою своїх офіцерів.», — розповів експерт.

Також він зазначив, що хтось із силовиків може підлаштувати цей сценарій і підтримувати його. Не виключено, що це буде фігура, яка претендуватиме на місце Путіна – хтось із його оточення, який буде стояти за кулісами цих процесів і їх підтримувати. Адже і у Пригожина були покровителі, наприклад, Суровікін, якого зараз відправили у Алжир, подалі від Москви. Зазвичай такі процеси об’єднують певних людей, які роблять бунти. Це не декілька осіб, а кола людей. До того ж варто зазначити, що у лавах військових провели серйозні чистки після завершення бунту Пригожина.

«Але дуже важко передбачити, яким буде поріг чутливості щодо кількості втрат у росіян і коли це все стане можливим. Прогноз часових рамок революційних подій – справа невдячна. Революційні ситуації можуть тривати рік, а потом усе відбувається за декілька днів», — зауважив Мусієнко.

Проте, на думку експерта, перш за все Україні необхідно покладатись на власні сили, в той час як російські еліти сподіваються на чудо.

«Мені здається, Росія зараз покладає більше сподівань якраз на те, що на Заході після виборів у декотрих країнах зміниться кон’юнктура, і до перемоги України над РФ будуть ставитися більш скептично. Москва сподівається на появу позиції, як, наприклад, у Орбана. Надії росіян на політичний процес пов’язані з тим, що вони не можуть здобути якихось поступок від України або перемог на полі бою. У такій обстановці нам важливо дотримуватися консолідації в суспільстві, об’єднуватися і працювати над посиленням підтримки із боку Заходу», — підсумував Мусієнко.