Кривава війна, яку розв’язав кремлівський режим, продовжує забирати життя українців. Під час виконання бойового завдання загинув боксер із Броварів Андрій Ярчевський.

Після початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну Андрій Ярчевський, який мав досвід служби в армії, добровільно приєднався до підрозділу «Азов». Молодий воїн взяв собі псевдонім «Нокаут».

Ярчевський захищав Україну в боях з окупантами на півдні країни, а пізніше перевівся до «Гвардії наступу», де служив навідником мінометного розрахунку.

Трагічна подія відбулася 4 листопада поблизу села Діброва Луганської області. Під час ворожого обстрілу градами Андрій Ярчевський власним тілом прикрив побратимів, врятувавши їх від загибелі.

Важкопораненого Андрія вдалося евакуювати та зробити переливання крові. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя 24-річного захисника України.

«Щодня Андрій доводив, що він патріот, герой, людина з великої літери. Він поставив високу планку для кожного з нас, бо був вірний нам, присязі, державі, батькам… Андрій загинув зі зброєю в руках. Ми будемо на кожному кроці нагадувати ворогові про Андрія та всіх загиблих у цій війні», – зазначив у прощальному слові його побратим.

Як відомо, Андрій Ярчевський народився у Броварах Київської області. Закінчив у рідному місті ліцей №3. Після служби в армії працював у сфері ІТ та телекомунікацій

З дитинства захоплювався боксом, яким займався у вільний час. Відвідував усі боксерські заходи у Броварах та Києві. Коли навесні 2022 року повернувся до армії, то обрав собі позивний «Нокаут».

Спочатку Андрій боронив рідну Батьківщину на півдні, у складі підрозділу «Азов». А у серпні 2023-го приєднався до «Гвардії наступу». Був навідником мінометного розрахунку.

У загиблого Героя України залишилися мама, тато та бабуся.