Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський може протистояти у дебатах своєму конкуренту на виборах, чинному главі держави Петру Порошенкові.

Таку думку висловила дружина Зеленського Олена, зазначивши, що її чоловік не такий досвідчений, як Порошенко, але він готується до майбутнього заходу.

"Звичайно, будь-хто може впасти в ступор або не підібрати вчасно потрібне слово, коли нервує або знаходиться в кризовій ситуації. Тим більше, гарант наш дуже досвідчений оратор, і, звичайно, ця боротьба досвіду з недосвідченістю може зіграти злий жарт. Але мені здається, що у Володимира все вийде, він витримає, він готується зараз", – сказала вона.

Зеленська підкреслила, що найголовніше у цьому всьому, що під час своєї виборчої програми її чоловік не намагався грати в політика.

"Він який був, таким і є. І все його публічні висловлювання, всі інтерв'ю, всі відео – це все було непідготовленим. Можливо, там і були якісь недоліки, не так підібрав слово, не так почухався. Але дебати – це публічне виступ, а він в цьому майстер", – заявила  Олена.