Олександр Скічко стверджує, що день призначення його головою Черкаської обласної державної адміністрації став для нього важливим і знаковим.

Про це він написав у Фейсбуці.

“Я поставив перед собою виклик зробити регіон зразковим та показовим у плані успішності й розвитку. Це дуже хвилююче, адже Черкащина – це місце, де я народився і виріс”, – стверджує Скічко.

Він подякував президенту України Володимиру Зеленському за надану можливість, а також своїм виборцям за довіру.

Окрім того, Скічко переконаний, що як депутат мажоритарник він знає про проблеми Черкащини і готовий допомогти в їх вирішенні.

Ось і опубліковано на сайті Президента України Указ про моє призначення головою Черкаської обласної державної…

Опубликовано Олександром Скічко Пятница, 29 января 2021 г.

Однак, джерело телеграм-каналу Легитимный з Офісу Президента повідомляє, що функціонери Офісу Президента «злили» з великої гри новопризначеного губернатора Черкаської області шоумена і телеведучого, вже екс народного депутата від “Слуги народу” Олександра Скічко.

Раніше він претендував на посаду Міністра інфраструктури замість Владислава Криклія, але сильно в цьому заважав Кирилу Тимошенко, який має свої інтереси на це міністерство.
Скічко «загрузне» в регіональному кейсі і не зможе брати участь в новому перезавантаженні Кабміну, яке вже давно назріло, але не відбувається через те, що у Офісу Президента занадто багато проблем, але занадто мало авторитету і рейтингу.

Уже відомо головне першочергове завдання Скічко в Черкаській області – поліпшити позиції Слуги народу в регіоні, «знизити запал» мера міста Черкас Анатолія Бондаренка (вічного критика Зе-влади), а також провести замість себе нового нардепа в Раду по своєму округу, який звільнився.

Кирило Тимошенко апаратно виграв, так як тепер Олександр Скічко став його «підлеглим», адже Кирило Тимошенко курирує регіональний кейс. Саме Кирило Тимошенко переконав Зеленського направити Скічко спочатку в крісло губернатора, а не міністра, щоб той спочатку в своєму регіоні показав результат, що буде дуже важко, а вже після претендував на місце в Кабміні.

За задумом Кирила Тимошенко, Скічко «загрузне» в регіональних проблемах, де не зможе вирішити вічні інтриги місцевих еліт

Нагадаємо, 29 січня Володимир Зеленський призначив Олександра Скічка главою Черкаської ОДА.