Народний депутат Олександр Дубінський запустив “паралельний підрахунок голосів” за його виключення з фракції “Слуга народу”.

Як написав він у Facebook, відповідні листи відправлені всім депутатам фракції через електронну пошту і систему СЕДО.

“Країна і виборці повинні знати імена тих, хто підтримує механізм брехливих доносів в іноземні держави як механізм незаконного впливу на українську владу”, – зазначив він.

У листі Дубінський просить нардепів повідомити до 16:00 1 лютого свою позицію щодо виключення його з фракції, а також, в разі голосування за виключення, про конкретну підставу прийняття такого рішення.

“У випадку відсутності від Вас відповіді до визначеного вище часу, я буду враховувати це як факт висловлення Вами позиції за моє виключення із фракції. Результати поіменного голосування будуть оприлюднені мною та доведені до виборців”, – додав він.

Нагадаємо, на засідання фракції СН 25 січня президент Володимир Зеленський попросив Дубінського добровільно вийти з її складу.

Нардеп відмовився, звинувативши оточення глави держави в тому, що його вводять у пастку.

За попередніми даними, в ході анонімного голосування 57% “слуг” (зі 100 осіб) виступили за виключення Дубінського.

Сам нардеп обурився, що для цього використовували додаток “Фракція в смартфоні”, який “ніхто ніколи до цього не встановлював”. Це він назвав “абсолютно єзуїтською історією”.

30 січня колишній нардеп Сергій Лещенко повідомив, що за виключення Дубінського з фракції зібрано понад 180 підписів.