На Лаврській заговорили про те, що 17 січня Петро Порошенко прилетить до Львова.

“Це один з не багатьох регіонів, де громадська підтримка “Європейської Солідарності” залишається вищою за середній по Україні (Львів фактично залишається базовим електоральним регіоном ЄС)”, – пише телеграм-канал “Секретов.НЕТ”.

У Київ важко звозити масовку, а у Львові організувати “красиву картинку масовості зустрічі месії” буде значно легше. Та й дешевше.

Також прораховують варіант затримання Петра Олексійовича правоохоронцями – силове крило готується відбивати “Гетьмана” (у Львові це буде легше).

“Нагадує комічну ситуацію із проривом українського кордону Михайлом Саакашвілі у 2017 році”.

Намагаючись розхитати ситуацію в країні прихильники Порошенка почали поширювати все більше фейків.

До прикладу, вчора два вкрай зашкварені персонажі із співзвучними прізвищами — Борислав Береза ​​та Тарас Березовець — посилаючись на свої «джерела» вирішили розповісти, що «Зеленський вилетів на відпочинок на чартері разом із дружиною та Єрмаком».

Але ось невдача: цього ж дня Зеленський з Єрмаком, які нібито «відлетіли на чартері відпочивати», приймали радників лідерів Франції та Німеччини, – пише телеграм-канал “Пристальное внимание”.

І, як ви можете здогадатися, після цієї інформації Березовець, у своїй звичній манері, одразу ж підібгав хвіст, сподіваючись, що про його «інсайди» ніхто не згадає, і нічого більше про це не пише. А Береза, теж як завжди, почав далі вигадувати якесь марення, намагаючись себе виправдати.

“Жодних тобі вибачень за поширений фейк перед своїми читачами, нічого подібного. Адже для них це — абсолютна норма. У цьому — вся їхня сутність”.