Радник Порошенка з питань армії Юрій Бірюков знову засвітився в гучному скандалі. На цей раз міжнародна благодійна організація підозрює його в крадіжці препаратів і обладнання на 20 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник з безпеки Володимира Зеленського Іван Апаршин, передає сьогодні видання «Страна».

Також він опублікував відповідний запит від керівництва організації, адресований Петру Порошенку.

«Прошу Вас дозволити мені, як Президенту Датської міжнародної благодійної організації Global Medical Aid запросити початок офіційного розслідування щодо БФ« Крила Фенікса »і / або Бірюкова Юрія щодо надання благодійної допомоги на суму понад 20 мільйонів гривень від Global Medical Aid БФ« Крила Фенікса »» , – сказано в заяві.

У міжнародній організації заявляють, що в 2014 році БФ «Крила Фенікса», керівником і творцем якого є Бірюков, зробив запит про надання гуманітарної допомоги, і в січні 2015 года 2 вантажівки з гуманітарним вантажем були спрямовані в Україну для БФ.

Орієнтовна вартість вантажу склала 20 мільйонів гривень.

«Після отримання вантажу БФ« Крила Фенікса »я направив їм запит про надання документації: акти прийому-передачі, накладні і т.д. Їх мені обіцяли надати.

Протягом весни – літа 2015 років я багато разів відправляв нагадування про предоставлення документів і 3-4 рази приїжджав до офісу БФ «Крила Фенікса», і кожен раз мене переконували, що я отримаю документи найближчим часом. Більш того, мені повідомляли, що фонд «працює» над складанням документів, хоча вони повинні були бути складені до передачі медикаментів і медичного обладнання кінцевим одержувачам і підписані ними в момент отримання вантажу.

Я не розумію, чому мені не надають документи, які повинні були бути готові ще в 2015 році », – сказано в зверненні керівника Global Medical Aid.

Через великий проміжок часу організації надіслали документ, який не має ніякої цінності, тому що він не містив підписів і печаток одержувачів вантажу, а також в ньому відсутня інформація про медичні препарати.

«Я також кілька разів особисто писав Юрію Бірюкову. Всі мої наступні листи Бірюкову Юрію залишилися без відповіді.

Таким чином, я до сих пір не знаю, куди подівся гуманітарний вантаж, який був відправлений Global Medical Aid для БФ «Крила Фенікса» на суму 20 мільйонів гривень і можу зробити висновок, що медикаменти і медичне устаткування не були передані на благо пацієнтів, як було заявлено, а були використані для особистого збагачення Бірюкова Юрія», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці минулого місяця Апаршин вже висував одне звинувачення на адресу Бірюкова – щодо махінацій з житлом для військових.

Причому, таких тварюк в оточенні головного корупціонера країни Порошенка – маса. Всіх їх, включаючи Петра Олексійовича, з нетерпінням очікують тюремні нари.