Як відомо в Україні недавно стартував проект “Всеукраїнська школа онлайн”, який продовжує навчати учнів під час карантину. Відомо, що школярі вже кілька тижнів перебувають вдома, і поки точно невідомо, коли зможуть повернутися за парти.

Тому дітей вирішила потішити перша леді України Олена Зеленська. Дружина президента і мама двох дітей-школярів взяла участь в онлайн-уроці з української мови для п’ятих класів. Про це стало відомо завдяки трансляції уроку одного з українських телеканалів.

А ось на своїй сторінці в мережі Instagram Олена Зеленська кілька днів тому анонсувала свій появи в проекті дистанційного навчання для школярів так: “Я сьогодні мала можливість хоча б на годинку повернутися за шкільну парту і взяти участь у записі уроку української мови разом з чудовою вчителькою Юлією Набок-Бабенко “.

Українці в захваті:
“З народом, молодець”, “Така красуня, справжня перша леді”, “Марині було слабо ось так просто, не як перша леді, а як звичайна людина”.

Раніше на тлі чуток в соцмережах і в деяких ЗМІ, що дружина президента Олена Зеленська під час епідемії виїхала за кордон, вона взяла участь в зйомках уроку з української мови для учнів п’ятих класів в рамках національного проекту дистанційного навчання на період карантину.