Михайло Саакашвілі  в ефірі на телеканалі ZIK, поставив під сумнів те, що Анатолій Гриценко здатний бути президентом, а також завив, що екс-міністр оборони України відповідальний за зниження обороноздатності України.

«Зараз ми маємо кілька дуже небезпечних викликів і Україна потребує нового бачення. Чи здатний Анатолій Гриценко піднятися до рівня цього нового бачення – я поки не впевнений. Тому що головна риса характеру, яка потрібна буде новому президенту України – це рішучість. З приводу рішучості цього кандидата у мене є свій сумнів. В грудні 2013 року я був на Майдані. Я знаю точно, що Гриценку пропонували очолити самооборону Майдану, але він відмовився … Було дуже небезпечно йти проти режиму Януковича … але в цей вирішальний момент української історії, уникнути … відповідальності, відмовитися від неї і зникати на багато днів – це було неправильно. І коли буде вирішуватися доля країни, треба про це пам'ятати », – заявив Михайло Саакашвілі

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що в жовтні 2014 року ГПУ почала перевірку діяльності всіх міністрів оборони України, починаючи з 2000 року. В поле зору прокуратури потрапив і Анатолій Гриценко. 

«Перебуваючи на посаді міністра оборони в період з 2005 по 2007 рік, Гриценко продав найбільшу кількість військового майна – в результаті Україна стала слабкою і в 2014 була дуже в скрутному становищі у військовій сфері, що і призвело до російської агресії», – заявив в програмі Саакашвілі на телеканалі ZIK.

«У 90-і роки … я вже боявся що Росія нападе на Грузію. Але за Україні я був спокійний, тому що я дивився на дуже потужну військову інфраструктуру країни, і був абсолютно переконаний, що Росія ніколи цього не зробить.  Але минув час і ця військова інфраструктура України була методично знищена. І немає жодного міністра оборони України, який ніс, як мінімум політичну відповідальність за знищення цього міцного потенціалу української армії. На жаль, пан Гриценко був одним з таких міністрів », – вважає екс-президент Грузії.