Відомий український журналіст, блогер і політичний оглядач Михайло Шнайдер звернув увагу своїх читачів на те, як живуть колишні політики, чиновники і всі ті люди, які “мали доступ”. Головним героєм звернення стала сім’я колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка. Шнайдер звернув увагу на несправедливість. Чиновники на своєму “заслуженому” відпочинку витрачають космічні суми на різноманітне дозвілля, а прості українці залишаються на пенсії з копійками.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Шнайдера в мережі Facebook.
“Тільки в нашій державі, топ-чиновники виходячи на пенсію починають їздити світом і насолоджуватися життям, а прості українці… просто йдуть по світу.”, – пише Шнайдер.

Українців світлини подружжя обурили.

“Цинічні, безсоромні потвори ще й викладають свої фото?”, який жах”, “А що його не заарештували за незаконну торгівлю кримінальними справами?”.

Нагадаємо, колишня депутатка Ірина Луценко 7-го лютого святкувала свій 54-й день народження.

З цього приводу вона написала пост та виклала кілька фото з сімейного архіву, зокрема, з онукою та обома синами.

“Відчуваю себе на 25: живу у вільній країні, кохаю прекрасного чоловіка, співаю і насолоджуюсь родиною, подорожуємо світом, користуючись можливостями, наданим нам працею і наполегливістю Порошенка і нашої команди, а все інше – то досвід, боротьба, старання, помилки і мій перфекціонізм:)))”, – зазначила іменинниця.