Українські Збройні сили мають успіхи майже по всій лінії фронту. Просування військ фіксуються на сході та півдні. 

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що напередодні українські війська продовжили контратаки на північному та південному флангах Бахмута Донецької області. З посиланням на Генштаб ЗСУ аналітики пишуть, що українська армія провела успішні атаки в районі Роздолівки-Краснополівки та Берхівки-Ягідного, що розташовані за 13-16 км та 2-4 км на північ від Бахмута.

Своєю чергою, російські джерела стверджували, що українські сили просунулися в районі Кліщіївки, що за 5 км на південний захід від Бахмута, а також провели додаткові контратаки в районі Озарянівки та Курдюмівки, які за 12-14 км на південний захід від міста.

Тим часом, додають в ISW, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявив, що за останні два тижні під час контратак поблизу Бахмута українські війська відвоювали 16 квадратних кілометрів території.

Втім, окупаційні сили РФ продовжували обмежені наземні атаки поблизу Бахмута та завоювали певну територію станом на 15 червня. Геолокаційні кадри показують, що російські війська захопили Сакко і Ванцетті (15 км на північ від Бахмута)

Генштаб України заявив, що окупаційні війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Оріхово-Василівки (11 км на північний захід від Бахмута), Ягідного, Берхівки та Роздолівки.

У звіті наголошують, що 14 червня українські та російські сили продовжували обмежені наземні атаки на лінії Авдіївка-Донецьк. Зокрема, окупанти без успіху вели наступальні дії поблизу Авдіївки, Мар’їнки, Красногорівки і Новомихайлівки. Російське Міноборони визнало, що ЗСУ вели наступальні дії на донецькому напрямку, куди, ймовірно, входять райони Бахмута чи Авдіївки.