Володимир Зеленський взяв участь в ток-шоу “Право на владу” на 1+1.  Глава держави підняв багато важливих тем, але й згадав і про свій похід у президенти.

Очільник України зізнався, що всі його “хотіли зжерти”, адже вперше за всю історію на політичній арені з’явився “не пузатий політик з мільйонами”.

Президент України Володимир Зеленський назвав свій похід в політику свого роду стартапом, що гідний підтримки. На думку Зеленського, людям, які ризикують кар’єрою і йдуть в політику, треба сприяти та допомогти.

Щоб пояснити свою думку, він вдався до алегорії.

“Не можна ненавидіти все, що квітне, і що ще можна трохи полити. Україна ж зараз – саме така квітка”.

Всі ми ризикнули своїми життями й кар’єрами, пішовши в політику… Я не скаржусь ніколи, але це були великі ризики. Треба підтримувати таких людей. Це хіба не стартап? Вперше не пузатий політик, який заробив мільйон – вперше пішла людина, і всі її хочуть зжерти. Якщо не підтримувати, не довіряти, шансів — нуль, – сказав Володимир Зеленський.

Він також закликав нових у політиці людей не боятися обливання брудом, і звернувся до бізнесу, аби його представники також ризикували та йшли в політику – “допомагати країні, якщо вони хочуть жити в ній”.

Цілком можливо, що подібні заяви були стартом якоїсь передвиборчої кампанії. Принаймні, такі думки вже лунають у соцмережах.