Народний депутат України від “Європейської Солідарності” Софія Федина посварилася з відомим політологом Юрієм Михальчишином у прямому ефірі телешоу “Говорить Великий Львів”.

Кофлікт виник щодо питання присутності миротворців на Донбасі.

Спочатку депутат від фракції “ЄС” розкритикувала промову президента України на Ганасанблеї ООН, назвавши її некомпетентною і про те, що цю промову виголошувала людина без чіткої державницької позиції.

Зазначимо, що раніше соратниця Федини, Ірина Геращенко похвалила Зеленського за потужну промову у Ньй-Йорку.

Софія Федина зазначила, що хотіла почути у промові президента про миротворців ООН на Донбасі і про протидію російській пропаганді і фейкам, які створюють небезпеку для усього світу. Також Федина висловилася про союзників України і зазначила, що для неї важливі здобутки кожного союзника нашої держави.

“Не вони мають ставати нашими союзниками, а ми маємо притягувати їх і заставляти їх ставати нашими союзниками”, – емоційно висловилась Федина.

У свою чергу Михальчиш заявив: “Миротворці на Донбасі вже є  – це Національна Гвардія, ЗСУ, це ми і ми там забезпечуємо мир”.

В той час Софія Федина перебила Юрія Михальчишина і заявила: “Давайте кидайте людей як гарматне мясо під московський танк”. У свою чергу Михальчишин перебив соратницю Порошенка і різко відповів: ” А давайте без давайте, що бенефіс свій влаштували”. Після цього Софія Федина назвала Юрія Михальчишина хамом.

У свою чергу Юрій заявив, що залучення миротворців це утопія, адже більшість жителів Європи не готові захищати не те що нас, а власні держави.

Українці у коментарях під відео різко відреагували на слова Федини і підтримали у цій ситуації Михальчишина.

“Софії треба лікуватися, в клініці Павлова, Підтримую Юрія Михальчишина., Правильні слова Юрія , тільки ми зможемо себе захистити!, Навіть правильні слова і думки з вуст Федіної чути не можливо. Інтонація чи, манера поведінки … або нещирість. Неприємно слухати”.