Тимошенко прокоментувала останні події на політичній арені.

Юлія Тимошенко, лідер фракції “Батьківщина” під час ефіру “Свободи слова” з Савіком Шустером сказала, що підтримує Володимира Зеленського, президента України, в його розмові з Дональдом Трампом, президентом США.

Телефонна розмова Трампа і Зеленського, за словами Тимошенко, спровокувала в світі справжнє “інформаційне цунамі. Немає такого каналу або видання, які не висловилися з цього питання”.

Тимошенко додала, що навіть якщо б Зеленський був “супердосвідченим”, він би все одно не зміг протистояти цьому “цунамі”.

Тимошенко також зазначила:

“Наш президент не мав досвіду і не міг знати, що і як відповідати. У нього брак досвіду – звідси пасажі в бік ЄС. Нам потрібно адекватно ставитися і підтримати Зеленського. Йому складно та важко тримати удар”.

Як каже Тимошенко, Україна зараз знаходиться у світі, де “колосальна турбуленція”.

“Ми не маємо права стати частиною чужих виборів. У США нас підтримують і демократи, і республіканці. Україна – це один з тих небагатьох питань, яке їх об’єднує”, – підвела підсумок лідер “Батьківщини”.

Нагадаємо, раніше Тимошенко посварилася з міністром на очах у тисяч українців.

В ефірі програми “Право на владу” посварились міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов та лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Темою сварки стало запровадження ринку землі.