Цікавий комент отримав, відповім окремим дописом: “Анатолій Гриценко, з того, що ви конфронтуєте з партією ЄС – єдиною справжньою проукраїнською і проєвропейською силою України, зі справжньою опозицією до колаборантського промосковського уряду – також дуже тішиться путін-агресор”.

Такими словами почав свій допис у соціальній мережі Фейсбук Анатолій Гриценко. Передаємо його слова без змін:

Моя відповідь: У партії ЄС знаю і шаную чимало гідних людей. Відторгаю мародера, для якого головна мета – власне збагачення. І який патологічно бреше, прямо в очі, завжди, будь-кому і за будь-яких обставин. Знаю його понад 15 років і пересвідчився в тому неодноразово. А щодо путіна-агресора, то хіба не мародер його кума із-під плінтуса в олігархи вивів?

Допустивши до контролю кількох центральних каналів, звідки вата і Раша тепер лізуть у голови людей щодня, цілодобово? І знову ж таки, все заради спільного “бізнесу” і власного збагачення? До речі, Вам відомо, що мене путін-агресор своїм судом заочно заарештував і засудив до 6 років тюрми, а от мародера – не заарештовував і не засуджував. Відчуйте різницю, як кажуть в Одесі.

Задумайтеся, чому? І не поведіться знову на солодкі брехливі обіцянки мародера. Аби ще раз дорватися до влади й надалі набивати й без того мільярдні кишені, він брехатиме/обіцятиме Вам що завгодно і скільки завгодно. А гідних і чесних партійців ЄС мені по-людськи шкода: вони повірили нестримно жадібному “гетьману”, і розчарування для таких людей буде дуже тяжким ударом.

P.S. А тепер, порохоботи, налітай! Проведу позапланову дезінфекцію акаунту від його ботоферми)

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що п’ятий президент України Петро Порошенко розповів, що за часів його президентства проти бізнесу голови політради “Опозиційної платформи — За життя” Віктора Медведчука не було застосовано санкцій через те, що він є громадянином України, а за Конституцією це заборонено.

Про це Порошенко повідомив в ефірі програми “Зворотний відлік”, повідомляє “Суспільне”.

“Закон України, Конституція України забороняє використання санкцій проти громадян України. Я не відкрию таємницю, Медведчук, на жаль чи на щастя, є громадянином України. Якби він був громадянином Росії, або іншої, були б негайно застосовані санкції, в тому числі ми синхронізуємо їх з нашими американськими партнерами”, – сказав Порошенко.

За словами Петра Порошенка, це стосується і юридичних осіб.

“Чи правильно, чи ні. Правильно. Чому? Бо Конституція України гарантує презумпцію невинуватості”, – додав він.

Він також зазначив, що ніколи не мав спільного бізнесу з Віктором Медведчуком.