Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що пропонувала президенту Володимиру Зеленському кадри зі своєї команди ще на початку його каденції, але лише у рамках реалізації її програми “Нового курсу”.

Джерело: виступ Тимошенко в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV

Ми передали йому “Новий курс України” і сказали, що ми готові, це я при зустрічі з президентом йому особисто сказала, що ми готові запропонувати кадри туди, де треба виконувати цей “Новий курс” і куди можна привести не фейкові інвестиції, а реальні.

На питання щодо конкретного переліку підприємств, Тимошенко відповіла, що “пропозиція стосувалась в цілому дати кадри туди, де потрібно”.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко намагалася вибити для себе у оточення Володимира Зеленського можливість призначити на керівну посаду в Державну продовольчо-зернову компанію України, однак після відмови образилася і демонстративно перейшла в опозицію. Про це в своєму телеграм-каналі розповів колишній депутат Верховної Ради Сергій Лещенко.

Він зазначив, що Тимошенко обговорювала з представниками президента Зеленського можливість призначення свого ставленика в Державну продовольчо-зернову компанію України. Натомість пропонувала підтримку ініціатив Зеленського в Раді.

При цьому лідер партії “Свобода” Олег Тягнибок аналогічним способом намагався задовольнити власні інтереси, проте після відмови з боку команди президента оголосив про перехід в опозицію і прописався на телеканалах Медведчука.