Народний депутат від партії «Слуга народу» Максим Бужанський вимагає від глави уряду Олексія Гончарука прийняти термінові заходи

Зокрема Бужанський зажадав подати звіт про те, як у владу потрапили порохоботи і єврооптимісти.

Про це Бужанський написав у своєму Telegram-каналі. Депутат вважає, що у владі занадто багато прихильників колишнього гаранта Порошенка.

Бужанський пропонує винести це питання на найближчому засіданні.

«Я думаю, що темою наступного засідання фракції «Слуга народу» повинен стати звіт прем’єр-міністра Гончарука перед фракцією. На предмет тотального проникнення порохоботів, єврооптимістів та іншої “самопомочі” у всі структури виконавчої влади», – зазначив Макс Бужанський.

Також, він підкреслив, що прем’єр-міністр повинен публічно виступити перед українцями і розповісти їм про те, хто ж на минулих парламентських виборах здобув перемогу – «Слуга народу» чи “Блок Петра Порошенка”.

Нардеп не виключає, що вже на наступному сесійному тижні рейтинг президентської партії буде нагадувати статистичну похибку.

Варто відзначити, що Бужанський зажадав відповіді від Гончарука, коли стало відомо, що замість Богдана Яременка, главою комітету ВР з міжнародної політики хочуть призначити Марину Бардіну – яка працювала з групою «Єврооптимісти» в БПП.