Наразі немає зрушень у підготовці зустрічі глави Кремля Володимира Путіна та президента України Володимира Зеленського.

«Ні. Зрушень наразі немає», – заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Раніше у Кремлі пояснили, які складнощі виникли у підготовці зустрічі президента України Володимира Зеленського з главою РФ Володимиром Путіним. Винна в затримці українська сторона, вважають в Росії.

Ніякої підготовки до зустрічі президентів Російської Федерації та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського на даний час не ведеться, повідомив раніше Дмитро Пєсков.

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з Володимиром Путіним, якщо російського президента дійсно цікавить вирішення кризових питань в україно-російських відносинах. Зеленський підкреслив, що зараз без міжнародних партнерів України нічого не вирішують про нашу країну без нашої країни.

Раніше в ході «прямої лінії» Путін поскаржився на те, що росіян не включили до законопроекту про корінні народи України, що на думку президента РФ може привести до скорочення їх чисельності та може бути порівняним «із застосуванням якоїсь зброї масового ураження».

Коментарі президента Росії Путіна про Україну свідчать про те, що він невірно інформований, перебуває у полоні стереотипів і намагається пояснити зміни в Україні різними міфами.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.