Керівник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розповів про нові деталі справи, у якій оголосили підозру п’ятому президенту Петру Порошенку. 

За словами Давида Арахамії, спецпризначенці зараз дають свідчення проти Петра Порошенка. Про це керівник фракції “слуга народу” розповів під час брифінгу.

Арахамія хоче заборонити Порошенку заходити до Верховної Ради. Давид Арахамія заявив, що ймовірно гроші з українських банків спецпризначенцям “альфи” видавали готівкою. Ті, своєю чергою, перевозили їх бойовикам.

Російські найманці були оформлені як працівники шахт на Донбасі. Зараз про це свідчать спецпризначенці, які й перевозили гроші на окуповані території.

Багато бійців спецпідрозділу “Альфа”, які займалися перевезенням грошей, дають свідчення та розповідають, хто їм давав команди, а потім керівники підрозділу “Альфа” надають свідчення, хто їм давав команди, – заявив Арахамія.

Після цього Давид Арахамія додав, що якщо цю інформацію підтвердять, то Петру Порошенку, який зараз є народним депутатом, варто заборонити вхід до Верховної Ради.

Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони дав 20 грудня терміновий брифінг. Він назвав справу проти Порошенка сфабрикованою й першим розповів про оголошення підозри. При цьому, Турчинов повідомив, що підозру п’ятому президенту України підписувала не генпрокурорка Ірина Венедіктова.

За його словами, це натомість нібито зробив “її заступник з прізвищем Симоненко”. Підозру нардепу могли направити поштою, оскільки зараз він перебуває за межами країни.