Він підкреслив, що готовий захистити інвестиції

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародних партнерів України вкладати в розвиток невеликих населених пунктів.

Про це глава держави сказав на зустрічі з віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Джорджиной Бейкер, директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен і керівником регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні, Білорусі та Молдові Джейсоном Пеллмаром в межах інвестиційного форуму RE: THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі, повідомляє президентська прес-служба.

“Наша ідея – розпочати розвиток з Маріуполя. Саме тому інвестиційний форум проходить тут, на сході України. Місто, яке колись звільняли, може стати справді європейським”, – підкреслив Зеленський.

Глава держави подякував Міжнародній фінансовій корпорації за реалізацію транспортного проекту в Маріуполі.

Він висловив надію, що подібні проекти з’являться в інших містах України. “Ми вдячні Світовому банку і Міжнародній фінансовій корпорації за допомогу з виконанням реформ. Ви бачили, скільки законопроектів вже проголосовано. Тепер починаємо імплементацію”, – зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що готовий захистити інвестиції і закликав вкладати в розвиток невеликих населених пунктів. “Зокрема, потрібні інвестиції в будівництво нових шкіл, лікарень, доріг і мостів”, – підсумував президент.

До того ж, Володимир Зеленський впевнений, що Україна стоїть на порозі економічного прориву.