Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Мисяка керівником Департаменту з нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів під час Майдану.

Олексія Донського призначили на посаду заступника начальника вказаного Департаменту. Раніше Мисяк обіймав посаду начальника управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії ГПУ, яке ліквідував Рябошапка.

Донський був начальником відділу в Управлінні спеціальних розслідувань, яке очолював Сергій Горбатюк.

Нагадаємо, Руслан Рябошапка заявив, що народні депутати Верховної Ради України від «Слуги народу» не є повністю недоторканними людьми.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка запевнив в ефірі програми Свобода слова на ICTV, що його відомство намагається працювати безвідносно політичної приналежності фігурантів або суб’єктів кримінальних розслідувань.

За словами керівника ГПУ, в даний час не варто говорити про те, що Офіс президента або ж сам Володимир Зеленський, або ж якісь інші люди впливають на Генеральну прокуратуру України.

«Говорити про те, що на нас тисне президент або офіс президента, мені здається, що це не зовсім правильно», – сказав Рябошапка.