Міський голова Львова замість того, щоб навести лад із проблемами у господарстві міста, втік від них і вирушив у політичне турне Україною.

На цьому в ефірі програми наголосив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, чому раніше він заявляв про недопуск міського голови Львова у Маріуполь, пояснив, із чим пов’язана ця заява.

«На превеликий жаль, цей чоловік є не господарником, не адміністратором і не управлінцем. На мою думку, це політичний шоумен», – заявив Юрій Михальчишин.

Він вказав на проблеми зі сміттям, із громадським транспортом у місті, комунікаціями та інженерною інфраструктурою (через це Львів затоплює дощовими водами), з соціальною інфраструктурою (в обласному центрі тисячі дітей перебувають у черзі до дитсадків), із «бездумною» забудовою міста «архітектурними потворами».

«І от людина замість того, щоб, виконуючи надані законом повноваження, реалізовувати їх на робочому місці, вирушає у політичний тур Україною і розповідає у різних містах нашої неозорої Батьківщини нісенітниці про якісь унікальні урбаністичні практики. 

Я хочу знати, яким урбаністичним практикам може навчити цей шоумен мешканців міста Маріуполь, якщо він у себе вдома замість того, щоб дати лад проблемам у господарці міста, втікає від них і їде у політичне турне, очевидно маючи якийсь «приціл» на політичну перспективу на наступних виборах. І таким чином дискредитує те, що Львів міг би запропонувати Україні й світу», – заявив Юрій Михальчишин. 

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Зазначимо, не так давно через сильну грозу у місті призупинили рух міських трамваїв та тролейбусів.

Проте, за словами користувачів мережі, це далеко не перша проблема Львова, вирішувати яку мер Андрій Садовий не поспішає. Бездіяльність львівського мера призвела і до людських жертв внаслідок завалу на тому сміттєзвалищі.

Відомо, що однією із найбільших поблем Львова є утилізація сміття. Тож Андрію Садовому перш, ніж вчити, як розбудовувати Луцьк чи інші міста у своєму турі, потрібно вирішити нагальні питання Львова та його мешканців.

Проблему Львова за бажання можна було не доводити до таких масштабів, адже «сміттєва справа» стала вже не лише львівською, але й загальноукраїнською, – коментують в мережі.