У соціальних мережах звернули увагу на активний поступ нового проекту екс-спікера Дмитра Разумкова з боку групи проросійських ЗМІ, що обурило соцмережі.

Нагадаємо, напередодні Разумков представив у Раді своє нове міжфракційне об’єднання “Розумна політика”. Це активно висвітлювали представники ЗМІ із проросійським шлейфом впливу.

Думки з цього приводу в соцмережах почали розходитись. Однак більшість користувачі зазначають, що Разумков сформував свій медіапул із проросійських каналів, деякі з яких перебувають під санкціями. На такий ескорт звернули увагу журналіст Олексій Братущак та Телеграм-канал “Телекошмар”.

“Розумков представив своє міжфракційне об’єднання. Слід звернути увагу, які медіа зацікавила ця мегаподія. Ось повний список:

– проросійський телеканал “НАШ”;
– ахметівський телеканал “Україна – 24” (це зараз МедведчукТВ-лайт);
– проросійські “Вести.юа”;
– проросійське “Нове видання” (так тепер називається “Шарій.ні”);
– патріотичний та незалежний від олігархів телеканал “Прямий” (кому там Порошенко передав акції, що тепер канал потрапив у таку кампанію).

Варто зазначити, що це не просто підтримка від медіа, які пов’язані з Росією або дружні з олігархами, які мають партнерство/порозуміння з Медведчуком/Москвою. Це тактика на створення політичної сили, орієнтованої на російськомовний електорат і явно неконфліктної для Москви.

“Спробуйте знайти, наприклад, у соцмережах Разумкова привітання з 14 жовтня. Не знайдете, хоча це День захисників і захисниць України. А чому Хм-хм Спробуйте знайти якісь справедливо неприємні для Росії висловлювання чи дії Разумкова Не знайдете Дмитрук у нього там у МФО – це теж не випадковість Це орієнтування на відповідний електорат А пам’ятайте візити Разумкова до регіонів, поки він ще був спікером?.. Придивіться – там теж була своя логіка. ніші неможливо працювати без порозуміння з Москвою і з тими суб’єктами на кшталт Медведчука та Ахметова, чиї медіа просувають відповідний порядок денний”, – зазначає Телеграм-канал “Телекошмар”.

Також поділяє побоювання щодо Разумкова журналіст Денис Казанський. “Цікаве спостереження. Схоже, у “ОПЗЖ” з’являється конкурент”, – зазначив він.

Нагадаємо, після відставки Дмитро Разумков натякнувши, дав зрозуміти, що має намір боротися за пост президента на майбутніх виборах.