У четвер, 18 листопада в Міністерстві внутрішніх справ заявили про те, що на одного з міністрів готувався замах. Поліція запобігла замаху на очільника одного з українських міністерств.

Стало відомо, що жертвою замаху міг стати міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко. Про це повідомляє джерело в правоохоронних органах.

Як відомо, поліція затримала підозрюваних у підготовці замаху на міністра.

Пізніше на брифінгу міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського повідомили, що замах на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка замовив громадянин США. Напередодні він зустрічався з кілером і дав 20 000 доларів завдатку.

Згодом Роман Лещенко прокоментував інформацію про те, що поліцейські запобігти замаху на його вбивство. Він пояснив, що лише кілька годин тому повернувся з відрядження з Саудівської Аравії.

Міністр аграрної політики подякував правоохоронцям та очільнику МВС Денису Монастирському за те, що вони забезпечують порядок. Лещенко наголосив, що повністю готовий до співпраці.

Політик наголосив, що з 2020 року його сім’ї неодноразово погрожували. “Цей процес постійний”, – зазначив міністр.

Лещенко пов’язує готування вбивства зі своєю політичною діяльністю.

“Ми викрили багато фактів щодо подвійної приватизації, незаконного переведення державної землі в приватну власність, усі ці схеми пов’язані із поверненням земель міністерству. Ми ведемо слідчі дії щодо сотень посадовців”.

Зауважимо, Роман Лещенко став очільником Міністерства аграрної політики та продовольства у грудні 2020 року. До цього він перебував на посаді глави Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.