Самопоміч збирає підписи в парламенті за недовіру Юрію Луценку і за його відставку – розповів Андрій Садовий.

 Видача Тимура Тумгоева Росії – демонструє світогляд Генпрокурора та його керівника, Петра Порошенка, – зазначив лідер Самопомочі.  Генпрокурор Юрій Луценко повинен піти у відставку!  Президент і депутати, які за нього голосували, міняли закон спеціально під Юрія Луценка, вони повинні нести за це політичну відповідальність, – переконаний Андрій Садовий.

Популярное: «Я — готов»: Вакарчук сделал громкое заявление о президентстве

З цих цитат Садового почав минулої ночі свій пост у Фейсбуці відомий громадський активіст, політолог Ростислав Демчук.

«Думаю, що така постановка питання щодо Юрія Луценка правильна.  Однак вважаю, що пропозиція народного депутата Оксани Корчинської від Радикальної партії Олега Ляшка є занадто м'яким за такий нелюдський злочин.

Мовляв, заступника Генерального прокурора Євгена Єніна треба просто звільнити, цього достатньо, а від Юрія Луценка вимагати обіцянку, що більше ГПУ нікого з добровольців українців і добровольців іноземців не видасть в Росію.

Вірити обіцянкам Юрія Луценка – це дитячий садок.  Луценко протягом всієї своєї політичної кар'єри брехав і зраджував усім політичним партнерам.

Вірити його обіцянкам – дитяча наївність.

Переконаний, що Євген Єнін зробив жахливе, смертне злочин і державну зраду.  Тому, вважаю, що Євген Єнін повинен бути не просто звільнений з посади, а й засуджений.

А Луценко – у відставку без права в майбутньому займати державні посади .., це, як мінімум! », – написав Демчук.

Зазначу, що Луценка треба з ганьбою вигнати з роботи і ще за одне злодіяння, про що я вчора писав.