Орбан, Шредер і Руаяль своїми вчинками та заявами фактично є просто “суб’єктами європейської політики”

Про це заявив радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк, таким чином назвавши прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, ексканцлера ФРН Герхарда Шредера та колишню кандидатку в президенти Франції Сеголен Руаяль “суб’єктами європолітики”.

Саме так Подоляк відреагував на тези політиків, що “не все так однозначно” у війні Росії проти України.

“Ці суб’єкти європолітики фактично кажуть, що Росія мала право вдертися в суверенну державу та виправдовують звірства. “Не все так однозначно”? То, може, варто нагадати їм, як виглядають вбиті російськими варварами мирні українці?”, – обурився радник глави ОПУ.

Зазначимо, що як і Віктор Орбан, так і Герхард Шредер вже неодноразово публічно повторюють наративи кремлівської пропаганди. Так, до прикладу останній заявляє, що Німеччина нібито не витримає без російського газу, а Крим – це російський регіон

В той же час Угорщина збільшує обсяги постачання російського газу, поки інші країни ЄС намагаються зменшити залежність від енергоресурсів з РФ.

Водночас вже у політичних колах ЄС вважають, що уряд Угорщини поводить себе “як російський та китайський троянський кінь”.

До того ж, така політика великих “миротворців” все більше ізолює їх в Європі.