Президент Володимир Зеленський заявив, що тимчасово анексований Росією Крим обов’язково повернеться до складу України.

І посприяє цьому, за його словами, розвиток сусідньої до півострова Херсонщини. Про це він сказав під час участі в презентації Стратегії розвитку Херсонської області, яку відвідав з робочою поїздкою.

“Херсонщина має все, не має тільки одного – іншого виходу, крім як стати діамантом українського півдня. І це не бажання, це наше завдання … Зовсім поруч український Крим, і він обов’язково до нас повернеться”, – висловив переконання глава держави.

Також він додав, мовляв, це повернення анексованого півострова “відбудеться значно швидше, якщо поруч буде” саме квітуча, сяюча і успішна Херсонська область.

Президент зазначив, що цей регіон має величезний потенціал в агропромисловому секторі, а також туризмі, відновлюваній енергетиці та транспортній сфері.

“Херсонщина – неймовірно родюча земля, і мова не тільки про пшеницю, овочі або фрукти. Область подарувала світові академіків, відомого скрипаля, генерала армії УНР, олімпійську чемпіонку, художника, а також двох прем’єр-міністрів – Болгарії та Ізраїлю”, – висловився про цей край Зеленський.